start
Pokoje hotelowe Restauracja Catering Śluby Kontakt

Hotel Basztowy położony jest w centrum Żnina, przy ulicy 700-lecia 1. Lokalizacja zapewnia naszym gościom miłą i kameralną atmosferę starego miasta. Usytuowanie w pobliżu głównej trasy z Bydgoszczy do Poznania sprawia, że dojazd do hotelu nie jest skomplikowany. Bliska odległość od dworca PKS to także nasz atut.

Dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- i 4- osobowymi oraz jednym apartamentem. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, telefon oraz TV satelitarną. Ponadto nasi goście mogą zjeść w restauracji smaczny posiłek delektując sią między innymi specjalnościami kuchnii pałuckiej. Do dyspozycji jest także bogato zaopatrzony bar, a chwile spędzone przy kominku pozwolą zrelaksować się przed kolejnym dniem. Nad wszystkim czuwa profesjonalna i wykwalifikowana obsługa. Przy hotelu parking strzeżony, monitorowany przez 24h. Ponadto istnieje możliwość zatrzymania się wraz ze swoim psem, pod warunkiem, ze nie będzie on zakłócał spokoju innych gości. Dodatkowa opłata za psa - 10 PLN/doba.

Hotel Basztowy to znakomita lokalizacja dla przyjęcia okolicznościowego (wesele i inne uroczystości rodzinne), bankietu. Zapraszamy także do organizacji zjazdów i sympozji. Posiadamy odpowiednie zaplecze, które umożliwi przeprowadzenie szkoleń, kursów językowych czy konferencji.

Standard pokoju
Cena za dobę (w PLN)
Pokój 1-osobowy
110,00 PLN ze śniadaniem
Pokój 2-osobowy
140,00 PLN ze śniadaniem
Pokój 3-osobowy
200,00 PLN ze śniadaniem
Pokój 4-osobowy
290,00 PLN ze śniadaniem
Apartament
350,00 PLN ze śniadaniem
Dostawka
50,00 PLN
Śniadanie standard
10,00 PLN
Grupy zorganizowane
Uczniowie
55 zl/osoba
Dorośli
65 zl/osoba
Dla zorganizowanych grup gości istnieje możliwość negocjacji specjalnych cen na pobyt w naszym hotelu. W tym celu prosimy o kontakt z recepcją.


Doba hotelowa rozpoczyna się o 12 w południe, a kończy o 12 w południe następnego dnia.
Do dyspozycji naszych gości bezpłatny parking!

Hotel Basztowy to gwarancja doskonale zorganizowanego odpoczynku oraz wysokiego poziomu usług!

Strona główna | Pokoje hotelowe | Restauracja | Catering | Śluby | Kontakt
Copyright © Hotel Basztowy w Żninie